اگر چادر مشکی را با مایع ظرفشویی بشویید خیلی براق تر می شود بعد از شستن نیز از نرم کننده هاله برای از بین بردن الکتریسیته آن استفاده کنید
مقنعه حجاب اسلامی ایرانی است که پوششی آسان برای خانم‌ها می‌باشد و بیشتر در جاهای رسمی مانند محل کار و تحصیل استفاده می‌شود.
شستشو روزمره و مکرر چادر با روش های غلط عمر آنها را کوتاه کرده و آنها را فرسوده می کند پس برای شستشوی این گونه البسه های گرانقیمت بهتر است این چند نکته ساده نکات خانه داری نمناک در راستای افزایش عمر و حفظ براقیت و لطافت پارچه را بدانید.
انواع پارچه های چادری در بازار باعث میشود تا مدل های یکسان دارای قیمت های متفاوتی باشند، برای آشنایی با شرایط پارچه های مختلف مقاله را از دست ندهید. هر محصولی طبیعی است که دارای کیفیت های متنوعی باشد. تنوع کیفیت چادرها به سه عامل وابسته است؛ انواع پارچه های چادری، نوع دوخت چادرها و عوامل تزئینات و زیبایی آن ها سه عامل اصلی درجه بندی کیفیت چادر ها هست.
دوخت چادر به روش های مختلفی انجام می شود و با توجه به طرح های مختلف لبنانی، عربی، ملی و ساده در الگوهای مختلفی تهیه می شود. در این مطلب، آموزش دوخت چادر ساده برای شما عزیزان قرار گرفته است. دوخت چادر معمولی به عنوان پایه و اساس کار برای خیاطانی که مبتدی هستند، قرار می گیرد. خیاطانی که هنوز حرفه ای نشده اند، در ابتدا کار خود را با همین نوع چادر شروع می کنند.